Probleme urinare

Diverse

Postata de CristianC cu 11 ani in urma.

Buna seara..
am probleme cu urinarea,merg la wc foarte des, dupa 3 minute, imi vine sa merg iar, simt ca scap in pantaloni... si uneori chiar scap o picatura..

Raspunsuri (6)

Naturopat Claudia

acum 11 ani

Buna ziua. Poate fi vorba de raceli repetate si de posibile infectii urinare. Va asteptam la o investigatie la cabinet si acolo va oferim si un tratament care va poate ajuta. Daca vreti mai multe detalii ma puteti cauta si personal la numarul de tel 0747603579 sau scrie pe adresa de e''mail [email protected].

mihaelamicu2001

acum 11 ani

Luati uricol cateva zile...daca nu trece mergeti si face o urocultura si luati anitibioticul la care apare pe rezultat sensibil.

mihaelamicu2001

acum 11 ani

Nu va p***ati cu terapii alternative si altele de genul acesta. Mergeti la o urocultura si la un urolog, nefrolog. NU LUATI DOAR SUPLIMENTE ALIMENTARE!. NU AJUTA LA NIMIC!

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa efectuati un sumar de urina, urocultura, ecografie abdominala- toate aceste investigatii in cadrul unui consult de medicina interna/urologie ( de preferat).

Loghin Mihaela

acum 11 ani

Cu siguranta in trecut ai avut raceli la ovare si nu le-ai tratat corespunzator. Am patit si eu asa ceva. Iti recomand sa cumperi de pe situl web www.*** pachetul URINAR sau sa cauti in farmacii Nolicin

Sigada

acum 11 ani

Va recomand sa mergeti la un control la un medic urolog pentru analize si investigatii.