probleme stomacale

Diverse

Postata de pbi88 cu 9 ani in urma.

Buna ziua,

Va rog sa ma ajutati intr-o anumita problema.
Anul trecut am avut helicobacter de care am reusit sa scap cu tratament.
Problema este urmatoarea:
- dimineata cand ma trezesc am o senzatie de greata si nu reusesc sa ma spal nici macar pe dinti pentru ca am senzatia de voma.Acest lucru se intampla doar dimineata.
- urina are un miros mai intens.
- am si un miros urat din gura.

Am devenit foarte sensibil la mirosuri si foarte repede imi vine senzatia de voma.

Am incercat sa fac endoscopie dar nu reuesc sa o duc pana la capat.

Am incercat cu miere si propolis dar tot nu mi-a trecut.

Ce sa iau ca sa imi treaca simptomele de mai sus.
Nu doresc sa mai merg la doctor si as dori sa urmez un tratament naturist.

Va multumesc anticipat.

Raspunsuri (1)

Diaana

acum 9 ani

Incearca un Acidophillus Probiotin sau niste enzime digestive (Enzymex), o sa scapi si de senzatia de greata si de mirosul urat din gura. Nu costa mult si le poti comanda de pe site-uri de suplimente nutritive.