Probleme erectie?

Diverse

Postata de Bumblebee001 cu 12 ani in urma.

Buna ziua. O sa trec direct la subiect: am varsta de 20 de ani si am observat ca pana acum 1-2 saptamani nu mai am erectia matinala. Se poate sa fie un semn rau asupra potentei? Sunt destul de stresat, am citit ca trebuie sa avem acea erectie matinala zilnic. Poate sa fie din cauza ca de 2 saptamani am avut simptome, respectiv rubeola? Va rog sa nu ma luati la misto..

Raspunsuri (1)

Bumblebee001

acum 12 ani

Sa vin cu niste detaii: stau bine si ma gandesc cred ca am neglijat chestia asta in ultima perioada, chiar nu stiu de cand nu mai am aceasta erectie matinala! Viata sexuala este normala, momentan nu am probleme cu erectia cand vine vorba de actul sexul, chiar pot sa zic este fosrte "vioaie", chiar intra in stare de erectie la un sarut. Dar lipseste acea erectie matinala si ma tem foarte tare...