probleme cu vederea

Diverse

Postata de ionrebreanu cu 12 ani in urma.

Buna.de la o vreme incoace am probleme cu vederea,mai tot timpul imi simt ochii foarte obositi.am o sensibilitate la lumina mai ales cea solara.cind privesc parqa nici nu-mi pot tine ochii relaxati.citeodata am impresia ca am o pelita pe ochi,,parca as vedea putin prin ceata.Cine stie ce poate fi? Sint ceva exercitii? Sau trebuie sa ma adresez unui medic?

Raspunsuri (2)

Medic Epuran

acum 12 ani

Cel mai indicat ar fi consultul unui medic oftalmolog pentru a se stabili un diagnostic exact şi eventual şi tratament

Dan

acum 9 ani

Poti gasi 3 exercitii simple si benefice ochilor tai aici ===> http://vedereperfecta.com/exercitii-pentru-ochi