Probleme cu penisul?

Diverse

Postata de ninobrown cu 13 ani in urma.

Am o problema cu penisul, sau cel putin asa cred, nu stiu daca o sa ma exprim foarte concis, dar voi incerca, pentru ca am nevoie neaparat de un raspuns, o parere...
Incep prin a spune, ca am avut penisul in erectie destul de mult intr-o anumita zi, fara a intretine relatii sexuale, ca apoi sa observ ca penisul meu s-a "decojit".. ca o banana.. adica pielea s-a ondulat si se retrage spre corp(observ ca in fiecare zi mai mult), ma jeneaza, insa nu simt niciun fel de durere, este ceva normal? sau ce este de facut in cazul asta?
Sper ca am lamurit pe cineva..sau cel putin a inteles ce am vrut sa zic.. Astept un raspuns, va multumesc!

Raspunsuri (5)

Iuli

acum 13 ani

Consulta un medic dermatolog.

George

acum 13 ani

Nu cred ca e o problema pentru a consulta un dermatolog, cred ca poti sa rezolvi problema folosind o crema pentru piele uscata din galbenele, sau crema Nivea, etc

Iuli

acum 13 ani

George draga, poate fi o candidoza sau o BTS, asa ca BA DA, e nevoie sa mearga la dermatolog. Mai bine merge degeaba decat sa lase o BTS netratata si sa se trezeasca peste 5 ani cand vrea bebe ca e infertil, nu crezi?

nino

acum 13 ani

O sa ma duc, mersi pentru sfaturi.

geo

acum 13 ani

am o problema cu penisul nu stiu ce se antampla de 3 ,4 zile nu mi se mai ridica si am si o durere la baza lui nu stiu ce am daca puteti sa ma ajutati cu un raspuns