Problema

Diverse

Postata de Ankara cu 10 ani in urma.

Buna seara. Am 15 ani si ma confrunt cu niste simptome pe care nu le-am mai intalnit. Ma simt obosita( mi se pare normal sa fiu obosita, ma culc pe la 11 jum,12,desi inainte nu aveam probleme de genul),aseara am transpirat,ceea ce nu mi se pare normal pentru ca nu mi s-a mai intamplat, am dureri sub coasta stanga si deasupra buricului,nu sunt persistente, aseara simteam junghiuri in piept, am gaze (ragaieli), greata , ma dor muschii in jurul gatului si nu prea am chef de nimic. Am cautat pe net bolile posibile si printre ele se afla si leucemia si mi-e foarte frica de cancer in general. Bunica mea a murit de cancer de colon si o cunostinta de varsta mea a murit de leucemie. Credeti ca au legatura? Poate fi una din aceasta? Tin sa mentionez ca pe langa starea asta mai am si o stare de iritabilitate,ma enerveaza lumea din jurul meu cu anumite lucruri. Doctorul meu spune mereu ca ma simt rau din cauza ca sunt o persoana sensibila,dar nu cred ca are legatura si aici. Sufar de colon iritabil. Deci,poate fi grav? Multumesc :)

Raspunsuri (1)

YAHOOO

acum 10 ani

buna seara ma numesc nistor mihaela tatal meu se numeste ion nicolae are vrsta de 72 de ani si sufera de ulcer varicos asi dori sa imi dati un idiciu ce tratamet poate folosi petru ulceru varicos va multumesc