problema

Diverse

Postata de Crengutzza cu 12 ani in urma.

Buna ziua! am 15 ani si am o dilema. Foarte des, dupa ce atipesc, am senzatia ca parca sunt pe un bloc si cad in gol si ma trezesc tresarind si se sperie si mama. am intrebat pe cineva ce ar putea insemna, si mi-a spus ca trebuie sa fac un control la inima. deseori am intepaturi in zona inimii... Am motive de ingrijorare?

Raspunsuri (2)

Medic Epuran

acum 12 ani

Personal, aş recomanda vizita la un psihoterapeut. Înţepăturile la nivelul inimii se datorează cel mai probabil acestor stări de panică

Crengutzza

acum 12 ani

Va multumesc!