problema cu ochiul

Diverse

Postata de eu87 cu 10 ani in urma.

buna ziua am o rugaminte imi puteti spune va rog ce sa fac,mia sarit in ochi solutie pentru curatat wc,mam clatit repede cu apa rece dar mi sa umflat un pik ochiul ,nu stiu ce sa fac...:(.

Raspunsuri (2)

FreeStyle11

acum 10 ani

Incearca o crema pt iritatii oculare sau lasa-l pur si simplu sa treaca.Daca nu trece incearca o crema de care am zis sau dute la medicul oftalmolog.

eu87

acum 10 ani

multumesc frumos,o seara frumoasa sa ai ;)