Problema cu cosurile

Diverse

Postata de onlyforme cu 11 ani in urma.

Buna ziua am o problema destul de jenanta intr-un fel care suna cam asa:Am 17 ani jumate si sunt baiat de jumatate de an pe spate ,umeri si posterior imi apar cosuri ,pe spate cele mai multe mari ,mici ba negre nu stiu ce sa mai fac am incercat creme,dupa ce fac dus parca imi apar altele habar nu am ce sa mai fac,Dus fac mereu,ma ingrijesc am nevoie de niste ajutor:(

Raspunsuri (9)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Va recomand sa efectuati un consult dermatologic.

Horumba Liviu

acum 11 ani

Daca esti interesat cauta-ma la telefon 0728074397 si te programez la o consultatie.

Lutza

acum 11 ani

Eu am folosit zineryt,a fost foarte eficient in cazul meu, il foloseam dimineata dupa ce ma spalam pe fata si seara la fel,acum am un ten foarte curat.Incearca sa-l cumperi de la farmacie, intreaba daca ti-l elibereaza fara reteta, iar ca pret e vreo 32,33 de lei si ar trebui sa-l folosesti cam 2 luni de zile, dar e foarte bun! Cauta pe google despre zineryt si informeaza-te de acolo. Mult succes in tratarea cosurilor!

Elena

acum 9 ani

Multumesc mult de sfat

Elena

acum 9 ani

Multumesc mult de sfat

rozalia

acum 11 ani

Fiica mea are 21 ani, pana nu demult avea probleme serioase cu cosurile. era foarte neplacut, am folosit tot ce se pute a folosii. Am fost la un medic terapeuta si dupa un consult a reusit sa scape de ele.
Nu merita sa incercati dupa ureche, ori ce va spune la farmacie, depinde de foarte multe cauze vindecarea. Deci : la medic sa mergeti.
sanatate

violeta

acum 11 ani

trebuie sa mergi la medicul de familie,sau la un medic dermatolog ; am cunoscut un caz in care a trebuit sa ia antibiotice persoana in cauza,si numai dupa aceia au trecut cosurile; ce tip de antibiotic trebuie luat stie sa spuna doar medicul si cum exact se utilizeaza.

david george

acum 11 ani

Daca esti din Bucuresti dute la clinica Victor Babes si fa-ti o programare la doamna doctor dermatolog Alina Crisan este un foarte bun doctor.

Roxana Georgiana

acum 10 ani

Am avut si eu o problema asemanatoare cu cosurile si am reusit sa scap dupa ce am folosit ulei 100% pur de arbore de ceai (Tea Tree Oil) si un sapun organic pe baza de ulei pur de arbore de ceai de la Thursday Plantation.
Uleiul pur am pus cateva picaturi in gelul de dus si o parte in sampon.
La mine diferente s-au vazut foarte repede, cosurile au inceput se usuce si apoi au disparut complet.