poti ramane insarcinata din prima?

Diverse

Postata de Danyi cu 11 ani in urma.

Buna...am facut sex pentru prima oara cu prietenul meu zik prima oara pt k eram virgina.....dar actul sexual a fost fara prezervativ el nu si.a dat drunu in mne dar am o nelamurire pot ramane insarcinata?....va rog rasp rpd multum
esc

Raspunsuri (3)

kiticat

acum 11 ani

sigur ca poti ramane gravida, intr-o anumita masura

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Da, exista risc de sarcina.

Theona

acum 11 luni

Și dacă ar fi sa fac o data sau de doua ori fără și după cu ai putea rămâne, ma întrebat o prietena și nu am știut ce sai spun? Mulțumesc!