pot trece oxiurii in uretra in urma unui contact anal?

Diverse

Postata de Florin332 cu 14 ani in urma.

Buna ziua!

De curand am avut cateva contacte sexuale anale cu prietena mea.
Ulterior am aflat ca are oxiuri si oua de oxiuri in intestinul ei.

Se puteau transfera pe uretra mea?

Va multumesc!

Raspunsuri (5)

Florin332

acum 14 ani

Buna ziua!

De curand am avut cateva contacte sexuale anale cu prietena mea.
Ulterior am aflat ca are oxiuri si oua de oxiuri in intestinul ei.

Se puteau transfera pe uretra mea?

Va multumesc!

Florin332

acum 14 ani

si ce se poate intampla in acest caz?
ce se poate face?
multumesc!

Rocsy

acum 13 ani

Daca ai facut neprotejat da ,categoric

loulou

acum 11 ani

Nu fiti ignoranti.Oxiurii traiesc numai in intestin pentru ca se hranesc cu zaharurile din resturile fecale(nu numai zaharul in forma pe care o stim noi , ci si cel din fructe cum ar fi perele spre exemplu).Deci,pe uretra ta,chiar daca au ajunge NU ar trai,cu atat mai mult cu cat urina care trece prin tractul urinar e acida!

Andra

acum 8 ani

Daca te ti de p***ai si ti-au intrat viermisorii cine stie pe unde, garantat dai coltul =)))))))))))