Pot avea dereglare hormonala ?

Diverse

Postata de Utilizator11552587986 cu 5 ani in urma.

Pot avea vreo problema hormonala daca eu facand sex in 2 ore cu pauza de 2 3 minute la fiecare numar si imi dau drumu repede si ejaculez de 4 5 ori in aceste 2 ore?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/ejacularea-prematura-cauze-psihologice_10604