polichist

Diverse

Postata de rahela andrea cu 11 ani in urma.

Buna , de ceva timp faceam scaun cu sange avem dureri de burta mi se unfla burta de parca eram insarcinata in a 7 luna, vomitam si nu imi venea ciclul cum trebuie ori nu-mi venea deloc ori aveam de trei ori pe luna , am mers la doctor si mai dat sa fac probe , eco vaginal dupa care mi sa zis ca am poli cisturi la ovare as vrea sa stiu daca este grav ca pe 4 iulie am programare la medicul care ma trimis la ginecolog dupa rezultat dar pana merg sunt un pic cam speriata .

Raspunsuri (3)

afer

acum 11 ani

Buna ziua,

Daca doriti sa va raspund la intrebarile pe care le aveti,
sa interpretez analize medicale, sa va ofer sfaturi, tratamente ,
trimiteri catre alti medici va rog sa ma contactati cu un e-mail la adresa
[email protected], sau sa accesati pagina de facebook :
http://www.facebook.com/pages/Consultatii-Medicale/453840897967707.

Medic Naturopat

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Chisturile ovariene sunt frecvente in randul femeilor ; ele beneficiaza de tratament ( in functie de varsta).

rahela andrea

acum 11 ani

am 28 ani