Piulita de la cercel a intrat in ureche la fetita

Diverse

Postata de danacrisa cu 13 ani in urma.

Ce trebuie sa fac? Unde sa ma duc? Nu mi-am inchipuit ca poate intra piulita cercelului in gaura de la ambele urechi, fetitei mele de 12 ani.
Multumesc....

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Nu inteleg precis ce s-a intamplat. Mergeti cu fetita la orice medic, fie de familie, fie la o camera de garda, unde puteti. Nu cred ca e o operatie prea complicata.

danacrisa

acum 13 ani

Am fost la Budimex, la camera de garda, felicitari d-nei doctor ca i-a scos cu penseta fara prea mari dureri, se incarnasera! Gaurile erau prea mari in spate...
multumesc