Piele uscata la adolescenti

Diverse

Postata de Mada Bass cu 10 ani in urma.

Picioarele mele sunt uscate si au un aspect de solzi pe ele, este crapata si din asta reies niste punctulete despartite. Ce pot face sa-mi fac pielea picioarelor sa fie normala?

Raspunsuri (1)

mihaela

acum 9 ani

Eu am avut pielea de la genunchi in jos si maini foarte uscata. Anii de zile am tot cautat tratamente eficiente si pot sa zic ca in sfarsit am gasit ce cautam. Folosesc un tratament pentru piele foarte uscata de la Gloves In A Bottle si de cand am descoperit aceasta lotiune mi s-a catifelat pielea si nu am mai folosit nici o alta crema. La toate colegele de munca le-am zis de ea si o parte care au incercato mi-au multumit. Deci va recomand.