Petele de pe fata

Diverse

Postata de andyana cu 14 ani in urma.

Buna ziua! Am si eu o intrbare..In urma cu aproape 2 ani aveam probleme cu punctele negre de pe fata si m-am dus la o farmacie naturista sa imi recomande un produs. Denumirea lui este ACTIVA SOLUTIE PENTRU PUNCTE NEGRE si ACNEE , indicatiile erau sa iti tamponezi fata cu un tampon inp***ata in acea solutie si sa ramai asa cateva minute dar in mai putin de un minut am simtit k imi ia foc toata fata si cand m-am uitat in oglinda am vazut k in locurile pe unde pusesem acea solutie imi ramasese pielea patata.A doua zi m-am dus la medicul de familie ca sa imi spuna ce sa folosesc si mi-a spus k doar creme abrazive si cu timpul vor disparea dar nu a fost asa. Si intrebarea mea ar fi ce sa folosesc pt a scapa definitiv de ele(asta daca se va putea).Multumesc anticipat.

Raspunsuri (2)

Ionascu Andreea

acum 14 ani

Daca sunteti din Bucuresti, v-o pot recomanda pe dr. Dobritoiu Adina, la care va puteti programa la telefon 0723322329. La orice problema de ordin dermatolgic, am fost la dansa la consultatie si in urma tratamentelor primite le-am rezolvat cu succes.

ANGELA

acum 13 ani

SALUTARE