pete

Diverse

Postata de membru238162 cu 11 ani in urma.

Buna ziua!De cateva saptamani imi tot apar 2 pete mari si rosii deasupra genunchilor!Aceste pete sunt rosii si ard foarte tare!Am si alte simptome...ovboseala,nervozitate...nici nu stiu la ce specialist sa merg!Va rog,astept un raspuns!

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Incepeti prin a consulta un medic dermatolog.

membru238162

acum 11 ani

multumesc

Buna

acum 11 ani

Petele sunt doar umarea starii tare emotionale. Nici un dermatolog nu te poate ajuta caci problema nu este la piele ci in tine. Nu e vinovat ecranul la cinematograf cand pelicula din proiector e stricata.
Medicamentele sau cremele date de dermatolog vor agrava si vor intoxica corpul - caci iti va da aproape sigur ceva ca doar nu o dea doar din umeri ca sa para prost - si cauza bolii tale va ramane neschimbata.
Ce sau cine te-a suparat ?