pete sub fese

Diverse

Postata de shade125 cu 9 ani in urma.

Buna,am 17 ani si am o problema: am niste pete cafenii-roz sub fese,nu ma irita,dar e vara si vreau sa ies la plaja. Sunt sigura ca s-au luat de la statul pe scaun la scoala. Va rog mult niste sfaturi, va multumesc anticipat!

Raspunsuri (1)

Romaniac

acum 9 ani

Salut,

Pentru inceput incerca un gel exfoliant cu care sa insisti la baie, o perioada, pe zonele afectate.
Incearca sa ai o pzitie in banca, o statura dreapta, verticala, prin care sa distribui greutatea corpului pe o alta zona, daca banca iti permite....
Nu trebuie sa-ti faci griji pentru aspectul tau din acest punct de vedere, nu este ceva ce "da rau". Ai 17 ani si faci ceea ce trebuie: mergi la scoala. Mandreste-te cu petele alea!