pentru sheila

Diverse

Postata de lisette cu 14 ani in urma.

pai nu stiu de care.dar am o problema cu menstruatia nu mi s-a mai oprit de 2 luni.stiu ca mi se va face ecograf dar nu stiu de care.

Raspunsuri (2)

elena

acum 14 ani

Sheila te-a intrebat daca vrei sa stii cat costa aparatul numit echograf sau vrei sa stii cat costa investigatia numita echografie!!!! Tu ai nevoie de echografie pelvina care evidentiaza chisturile ovariene, fibronul uterin sau alte probleme ginecologice.

lisette

acum 14 ani

ma gandeam k exista mai multe tipuri, caci nu am habar despre astea.ms mult