penis :D

Diverse

Postata de mariuscodi cu 11 ani in urma.

buna ziua ,am si eu o problema si mi-a fost jena sa merg la medic-daca totusi va fi nevoie voi merge,dar vreau intai sfatul dumneavoastra.
pe capul penisului imi apar niste pete mici si rosii la care se adauga o mancarime asa deranjanta.totodata imi curge si un lichid galbui-nu mult si oarecum mirositor. aceste pete dispar o perioada de o saptamana si reapar dupa aceea.
tin sa precizez ca nu am avut relatii intime cu nimeni in afara de sotia mea si care de o perioada de 2 ani suntem div.
astept raspunsul dumneavoastra. multumesc

Raspunsuri (2)

Naturopat Claudia

acum 11 ani

Pentru ca imi dau seama de grija si rusinea dv v''as recomanda sa mergeti la un consult neinvaziv cu aparatura ultra modera care, aparatul SCIO, cu care lucram si noi si unde vi se poate face un consult prin investigarea tuturor organelor si a starii de sanatate. Veti putea primi si un tratament. Consultatia costa doar 80 ron urmand ca sa vi se stabileasca si un tratament. Acesta depinde de gravitatea disfunctiilor.

mariuscodi

acum 11 ani

mutumesc de raspuns , unde este clinica dumneavoastra in caz ca ma hotarasc sa vin ptr consult?