pata rosie pe capul penisului

Diverse

Postata de an995 cu 9 ani in urma.

Buna ziua!Azi dimineata cand m-am trezit am vazut o mica pata rosie pe capul penisului si as vrea sa stiu ce ar putea fi.Mentionez ca nu am mai avut contact sexual de ceva timp si cand a fost a fost protejat.De asemenea,acum ca e vara,dorm doar in pantaloni scurti fara boxeri,e posibil sa fi facut o iritatie sau ceva de genu e la franjurile alea (care ii strangi)de asemenea nu ma doare nu am nimic.Sau poate fi o mica alergie de la mancare?

Raspunsuri (2)

an995

acum 9 ani

sau este posibil sa fi aparut de la masturbare sau poate de la stres deoarece am fost foarte stresat in ultima saptamana?

an995

acum 9 ani

am uitat sa zic ca era putin si pe piele dar vad ca acolo nu se mai vede aproape deloc.