pastile Vitamax

Diverse

Postata de paul1993 cu 12 ani in urma.

buna ziua am luat calciu VITAMAX...eu nu pot sa inghit pastile doar daca le fac bucati in gura...dar la vitaminele astea..am sparto in gura...dar ramane...ambalaju ala de plastic..si nu pot sal inghit...si ala trebuie inghitit sau doat lichidu ce este inauntru?

Raspunsuri (1)

andreea

acum 10 ani

da trebuie sa le inghiti ca in corpul tau se dezvolta se topeste daca pui o pastila in apa se dezvolta da ingitel cu suc natural si o sa vezi ca nici nu le simti