Palat fisurat

Diverse

Postata de cosmy.black cu 11 ani in urma.

Buna am nascut un baiat cu palat fisurat si sunt disperata nu stiu ce sa fac.......
am fost la cluj la specialisti si nu am inteles nimica numai ca se rezolva dar nimeni nu mi-a spus cate operatii trebiue facute si cat ar costa ?spuneti-mi si mie va rog daca stiti ca sunt disperata nu stiu ce sa fac nimeni de aici din zona nu stie nimic despre acest subiect ......va rog

Raspunsuri (3)

Buna

acum 11 ani

Fisurat sau despicat ? Ce diagnostic medical a primit ? Si cat de adanc este fisurat ?

cosmy.black

acum 11 ani

fisurat,si este fisurat pna in fundul guritei

palat

acum 11 ani

A fost asa de la inceput ? Exista un remediu homeopat pt. astfel de probleme congenitale.
Iti permiti sa mergi la un medic homeopat ?