paduchi

Diverse

Postata de tbgeb cu 9 ani in urma.

cum sa scap de paduchi rapid ?

Raspunsuri (4)

aspen

acum 9 ani

Cea mai rapida solutie: te tunzi zero.

tbgeb

acum 9 ani

nu pot sunt fata voi arata ciudat se vor ride prietenii mai bine miai da niste remedii pe baza de lotiuni sfatul tau nu e chiar bun

tbgeb

acum 9 ani

nu pot sunt fata voi arata ciudat se vor ride prietenii mai bine miai da niste remedii pe baza de lotiuni sfatul tau nu e chiar bun

k drag

acum 9 ani

nus e nasol sa ai incearca site asta
httpwww.romedic.rocum-tratezi-paduchii-la-copii-0P14595 sper k te-am autat k cv :*