paduchi

Diverse

Postata de membru263888 cu 10 ani in urma.

cum scap de paduchi urgent

Raspunsuri (3)

aspen

acum 10 ani

Cea mai urgenta metoda: tuns zero.

Amina Ioana

acum 10 ani

Eu am scapat repede de paduchii si oaule lor dupa ce o prietena mi-a zis sa caut un gel natural impotriva paduchilor cu ulei 100% pur din arbore de ceai(tea tree oil) de la Thursday Plantation.
Era exact ce cautam, un produs care sa nu imi afecteze parul si sa nu imi irite pielea.
Gelul a fost minunat, m-am scapat repede de paduchi, de la prima utilizare si a fost tare delicat cu parul si scalpul meu.
Mi-a placut foarte mult produsul, pentru ca m-am scapat complet de paduchii si ouale lor, miroasa super bine, a natura si vine cu pieptam de paduchi in pachet, deci nu trebuie sa ma duc sa mai caut eu un pieptam.
Eu il recomand, pe mine m-a ajutat.

Valentina Musat

acum 10 ani

De curand am avut si eu probleme cu paduchi si ouale lor.

Am incercat mai multe solutii dar fara nici un efect, eram disperata, imi era rusine tare, nu stiam ce sa mai fac.

Apoi am citit comentariu acesta despre Gelul natural impotriva paduchilor cu ulei 100% pur din arbore de ceai(tea tree oil) de la Thursday Plantation.

Efectele s-au vazut repede, chiar foarte repede. Am scapat complet de paduchi si lindini.

Multumesc,