operatie apendicita

Diverse

Postata de iszabella cu 12 ani in urma.

buna dimineata! ma scuzati,am si eu o intrebare .. este normal ca dupa 1 an de la operatia postapendicectomica inca sa ma mai doara operatia?

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 12 ani

Nu este normal. Ar trebui sa apelati la un consult de specialitate pentru a exclude alte afectiuni locale, alaturi de o ecografie abdominala si un set de analize.

iszabella

acum 11 ani

In ultimele zile ,vreau sa mentionez, simt o durere mai puternica in momentul in care ma asez pe scau,de exemplu...dar de fiecare data ...ce analize trebuie sa fac?

iszabella

acum 11 ani

scaun*