Oase sensibile

Diverse

Postata de genoveva45 cu 12 ani in urma.

Ma intereseaza de tratamente naturale/vitamine pentru oase sensibile (trosnesc, dor) si lipsa de mobilitate pentru tineri. Eu si sotul meu avem astfel de probleme de peste 6 luni. Daca stiti si un reumatolog bun, v-am fi tare recunoscatori.

toate bune

Raspunsuri (6)

sandibella

acum 12 ani

incercati cu piascledine 300, nu trebuie reteta la el si face treaba buna cu artrozele. vedeti ca medici gasiti pe site-uri speciale de medici, cautati pe google. acolo le da lumea si note si au si comentarii la adresa lor. aveto toate sansele sa gasti un reuamtolog bun.

sanatate

sandibella

acum 12 ani

incercati cu piascledine 300, nu trebuie reteta la el si face treaba buna cu artrozele. vedeti ca medici gasiti pe site-uri speciale de medici, cautati pe google. acolo le da lumea si note si au si comentarii la adresa lor. aveto toate sansele sa gasti un reuamtolog bun.

sanatate

sandibella

acum 12 ani

incercati cu piascledine 300, nu trebuie reteta la el si face treaba buna cu artrozele. vedeti ca medici gasiti pe site-uri speciale de medici, cautati pe google. acolo le da lumea si note si au si comentarii la adresa lor. aveto toate sansele sa gasti un reuamtolog bun.

sanatate

sandibella

acum 12 ani

incercati cu piascledine 300, nu trebuie reteta la el si face treaba buna cu artrozele. vedeti ca medici gasiti pe site-uri speciale de medici, cautati pe google. acolo le da lumea si note si au si comentarii la adresa lor. aveto toate sansele sa gasti un reuamtolog bun.

sanatate

AndreeaV

acum 12 ani

Sandi, daca am diabet pot sa iau piascledin?
saru''mana

AndreeaV

acum 12 ani

Sandi, daca am diabet pot sa iau piascledin?
saru''''''''mana