oare ce am?

Diverse

Postata de Adrian Adrian cu 11 ani in urma.

De cateva zile as dormi continuu, simt o oboseala coplesitoare ce ma apasa si nu-mi da voie sa fac nimic. Am crampe urate de tot la stomacul superior, am senzatie de greata si nu am pofta de mancare, doar cand o vad imi vine sa vars.
Ce as putea sa am? Sa fie inceput de anemie?, sa am probleme cu fierea?, sa fiu insarcinata?
Mentionez ca in ultimul timp am slabit mult ( cca 5 kg in 3 luni) si mie nu mi s-a mai intamplat asa cv. Numarul leucocitelor il am mare.
Care sa fie problema? Astept pareri, sfaturi...
Va multumesc

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Simptomele dumneavoastra nu pot fi incadrate intr-o anumite categorie; un consult medical amanuntit, ecografie abdominala, un set de analize, test de sarcina, ar lumina problema dumneavoastra.