o sa imi raspunda si mie cineva?

Diverse

Postata de cristina179112741 cu 15 ani in urma.

am trimis o fisa medicala aici la psihiatrie de o saptamana si nu am primit inca niciun raspuns...aici scrie k in 72 de ore primesc raspunsul

Raspunsuri (5)

carmen658

acum 15 ani

Buna Silvia,
Care ar fi intrebarea ta?

cristina179112741

acum 15 ani

intrebarea este daca o sa imi raspunda simie cineva sau se mai intampla sa treaca peste????

carmen658

acum 15 ani

Sigur ca ti se va raspunde.

raluca29953208

acum 15 ani

cu siguranta cineva va raspunde.si eu am trimis 1 fisa medicala de 3 zile,dar am rabdare pt ca folosesc site-ul de mult timp si tot timpul mi s-a raspuns prompt.probabil sunt medicii in concediu,sau au prea multi pacienti.cine stie...rabdareeee

deby

acum 10 ani

Alcatuiti cate un enunt folosind ortogramele"prealuminat","prea luminat".
Argumentati ortogramele acestora:)) =DDDDD(va rog)) =D =D:3