O galma

Diverse

Postata de Player cu 13 ani in urma.

Buna, am 16 ani.De lungul coloanei, unde se incheie bazinul si incep fesele, chiar in partea desus unde se unsc sele mi-a aparut in piele o galma cam de doi centimetrii si groasa care ma doar insuportabil;nu pot sta in pat pe spate, nu pot sta pe scaun, nu pot merge.Ce este daca stiti si ce pot face.Din ce am spus mamei mele ia crede ca este un furunc.Multumesc tuturor pentru raspunsuri

Raspunsuri (1)

Ionela

acum 13 ani

Buna ziua! Din descriere pare un chist pilonidal, apare datorita infectarii la radacinii unui fir de par, trebuie sa te vada un chirurg si sa iei tratament antibiotic.
Sanatate!