nu stiu ce sa mai fac?

Diverse

Postata de tania maria cu 11 ani in urma.

de vreo 2 ani de zile imi miroase urat axilele...am increcat tot ce se poate ,de la bicarbonat de sodiu,otet de mere..pana la cele mai scumpe deo.mi-am schimbat si stilul de viata,mamanc sanatos si fac sport apropae in fiecare zi,va ro astept un raspuns,va multumesc!

Raspunsuri (6)

Medic.Fares

acum 11 ani

Acest miros urat indica necesitatea unei cure de detoxifiere a organismului. Pentru aceasta va recomand complexul din plante medicinale si argila Curatarea Organismului. Acest produs absoarbe gazele, radiatiile şi substanţele toxice ingerate sau rezultate în urma metabolismului, favorizeaza eliminarea produsilor reziduali din colon, ajută buna functionare a ficatului si vezicii biliare, stimulează diureza si eliminarea uratilor din organism, eliminand mirosurile neplacute ale corpului, imbunătăţeşte digestia. Se administrează cate1 lingura de 2 ori pe zi cu iaurt, suc de fructe sau apa, de preferinta dimineata si seara pe stomacul gol. Pentru eficienţă maximă se recomandă consumul zilnic de cel puţin 2 litri de lichide. Durata unei cure este de 1-2 luni. In paralel puteti lua ceai Curatarea Sangenui, 3 cani pe zi.

Multa sanatate!

tania maria

acum 11 ani

multumesc frumos pt raspuns insa as dori sa specific ca nu locuiesc in tara ,cum as putea procura aceste produse?

tania maria

acum 11 ani

va multumesc pt raspuns! as dori sa specific ca nu locuiesc in tara si cum as pute procura aceste produse,o zi buna!

Naturopat Claudia

acum 11 ani

Cauzele pot fi multiple. Am putea sa va ajutam printr''o investigatia a starii generale a organismului cu ajutorul unui aparat neinvaziv. Daca sunteti interesata ne puteti contacta.

tania maria

acum 11 ani

va multumesc pt raspuns! as dori sa specific ca nu locuiesc in tara si cum as pute procura aceste produse,o zi buna!

Cornelia, Craiova

acum 11 ani

Buna,
Rezultate bune puteti obtine folosind Homeopatia. Cautati un medic homeopat bun, deoarece Homepatia are rezultate foarte bune in problemele de sanatate, dar este foarte important medicul homeopat. Am folosit Homeopatia pentru familia mea si s-au vazut rezultatele prin imbunatatirea starii de sanatate.
Numai bine va doresc!