nu stiu ce am

Diverse

Postata de raluq cu 14 ani in urma.

buna seara!de vreo 3 zile am o durere puternica de ureche si o masea din partea stanga,jos(precizez ca nu am gingia inflamata)...de obicei imi porneste de la ureche si ramane intre doi dinti din fata(jos) unde se muta de pe unul pe celalalt..astazi am facut si putina febra.de ieri am inceput sa iau eritromicina si tador...poate e gresita medicamentati dar sunt atat de exasperata de durere ca as lua orice numai sa scap cat mai repede de ea.

Raspunsuri (2)

alda10

acum 14 ani

incearca sa mergi la un orl sa vezi ce se intampla cu urechea poate nu este nevoie de antibiotic...eu zic sa ramai numai pe antiinflamator

raluq

acum 14 ani

se pare ca e vorba de o infectie la masea...a inceput gingia sa se inflameze,si sa creeze puroi in zona maselei cu cauza..merci oricum alina pt sfat!