Nr limfocite crescute la copil 1an si 4 luni este de ingrijorat?

Diverse

Postata de Utilizator11568054138 cu 4 ani in urma.

Buna seara
I am facut analize la sange fetitei mele iar la rezultate are : procent limfocite are valoare de 74.3 limite ( 40-70) procent de neutrofilr are 18.4 (30-65) . Imi spuneti va rog daca am motive de ingrijorare la val de 74.3 ?
Multumesc

Raspunsuri (2)

Utilizator11580154759

acum 4 ani

Buna.. Aceeasi problema o avem si noi.. Astazi am luat analizele si sunt foarte ingrijorata! Cum a evoluat situatia la voi?? Astept maine sa ajung la medic.. Dar, totusi sunt ca pe ace.. Va multumesc anticipat!

Alexandra

acum 2 luni

Buna, oare puteți va rog sa îmi Spune-ți cum a decurs? Avem aceeași problema, și sunt foarte îngrijorată.. mulțumesc anticipat !