normix

Diverse

Postata de ANDREEA28 cu 15 ani in urma.

a facut cineva tratament cu Normix si Ibutin ?

Raspunsuri (10)

Dorina6899908

acum 15 ani

Am facut tratament cu IBUTIN 300 mg. in iulie,pentu sindrom colon iritabil cu constipatie,pe langa alte doua medicamente, plus ceai.

ANDREEA28

acum 15 ani

Multumesc !A dat rezultate ? Tot pentru colon iritabil iau si eu , mi-a recomandat medicul sa fac tratament 3 luni cu Ibutin 2 pe zi si Normix 8 zile pe luna cite 3 pe zi.

Dorina6899908

acum 15 ani

Ibutinul este pentru durere in afectiunile intestinale,iar normixul pt. diaree, s-ar putea sa fie eficient tratamentul,iti vei da seama pe parcurs. La mine, nu pot spune daca a avut efect decat, ca tratament al durerii.

iarina

acum 12 ani

da, ai nevoie de normix la jumate de pret?

Casap Chiriachita

acum 8 ani

Buna ziua! Sunt diabetica de 20 de ani si sufar de o constipatie cronica pe care o tratez cu tot ce-am aflat si a-si dori sa-mi spuneti daca incerc un tratament cu normix a-si putea avea un rezultat bun ???

Utilizator11627818373

acum 2 ani

Da eu am fost diagnosticat cu S.I.I.(cu diaree)am luat normix si enterolactis plus,foarte eficient tratamentul.

Utilizator21633816381

acum 2 ani

Buna,normixul nu a provocat efecte adverse? cum l-ati luat?

Utilizator11635270767

acum 2 ani

Buna ziua,
Cat timp ati luat tratamentul cu Normix? Ați avut efecte adverse? Eu iau in prezent acest tratament, dar dupa prima luna nu s-au ameliorat deloc simptomele, adică diareea. Iar părul a cazut in procent de 70%.

Monalisa

acum 2 ani

Buna seara eu acum am primit acest tratament de la domnul doctor sper sa fie ok 🥺de mâine dimineață incep

George

acum 2 ani

Monalisa as dori sa stiu cum te simți in momentul de față ?