nevralgie intercostala

Diverse

Postata de dan mihai1 cu 16 ani in urma.

bunica mea a fost diagnosticata cu aceasta boala
a mai avut cineva? din ce cauza se face?
si daca tratamentul a dat rezultate( cel cu antibiotice)?
ati folosit produse naturiste.
Multumesc.

Raspunsuri (5)

cornel55

acum 16 ani

buna.am fost si eu diagnosticata cu nevralgie intercostala acum 2 ani , este de fapt o raceala. Doctorul mi-a prescris un antiinflamator si un unguent.

timea19

acum 16 ani

eu am 57 de ani si am avut aceasta boala de la 20 de ani.am facut atunci o criza,nu puteam respira de durere,am chemat salvarea,mi-a injectat un analgezic,mi-a trecut imediat.am urmat nu mai stiu ce tratament si de atunci ,citeodata,mai am dureri ,dar nu asa insuportabile.
dupa stiinta mea este un nerv care apasa pe ceva si de aici durerea mare.
imi pare rau mai mult nu te pot ajuta.
multa sanatate.

dan mihai1

acum 16 ani

multumesc mult de tot.
acum este bine..dar a avut dureri groaznice.

adriana

acum 8 ani

Buna ziua va rog sami spuneti ce tratament sa iau pentru nevralgie intercostala.am avut acm o luna o criza de antepaturi an zona inimi si am chemat salvarea.mi sa dat o injectie si ma trm la doctoru de fam mi da prescris tratament dar nu ma ajuta acm nu mai am antepaturi doar o durere pe partra sstanga care nu cedeaza deloc va rog ajutatima am 23 de ani

adriana

acum 8 ani

Buna ziua va rog sami spuneti ce tratament sa iau pentru nevralgie intercostala.am avut acm o luna o criza de antepaturi an zona inimi si am chemat salvarea.mi sa dat o injectie si ma trm la doctoru de fam mi da prescris tratament dar nu ma ajuta acm nu mai am antepaturi doar o durere pe partra sstanga care nu cedeaza deloc va rog ajutatima am 23 de ani