Neincredere

Diverse

Postata de XimT cu 8 ani in urma.

Buna ziua, am 20 de ani si de o saptamana nu pot sa imi revin cum eram inainte , vesela, zambitoare, glumeata. M-am schimbat asa peste noapte si nu inteleg motivul, nustiu ce mi sa intamplat, nu mai am incredere in mine dar nici in persoana de langa mine, ma cert cu el din orice, nimic nu imi convine. Nici pentru sesiune nu pot invata pentru ca ma gandesc la el ca ce face sau daca face vreun rau relatiei sau mie.Va rog frumos sfatuiti-ma!

Raspunsuri (2)

Medic.Fares

acum 8 ani

Buna ziua.Sunt remedii naturale, din plante medicinale, care va pot ajuta.Sunt capsulele Confort emotional care se pot administra timp de 1-3 luni.Multa sanatate!

Psihoterapeut Gabriel Pîrvan

acum 8 ani

Buna ziua,

Xim T, uneori, schimbarea brusca de dispozitie poate aparea si ca urmare a stresului, a conflictelor mai vechi, a acumularii de nemultumiri etc.
Pentru a afla care sunt motivele starii de indispozitie si cum poti trece peste aceasta, poti apela la cateva sedinte de consiliere psihologica sau psihoterapie. Sedintele pot fi tinute atat la cabinet, cat si online.
Informatii despre aceste aspecte poti afla accesand link-urile:
http://www.psihoutil.ro/psihoterapie-cognitiv-si-comportamentala/
http://www.psihoutil.ro/psihoterapie-cognitiv-si-comportamentala/stres/
Daca ai si alte intrebari, poti sa-mi scrii.
Toate cele bune!

Psihoterapeut Gabriel Pirvan
Telefon: 0764.443.184
E-mail: [email protected]
Website: psihoutil.ro