NAPROXEN, comprimate

Diverse

Postata de Aleea Medicilor nr.9 cu 12 ani in urma.

Buna ziua.Doresc sa stiu daca se poate lua acest medicament NAPROXEN,in cazul durerii neuropatice de coccis. (sindrom levator) Multumesc

Raspunsuri (1)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna ziua,

nu este recomandat sa luati medicamente in afara schemei de tratament prescrisa de medicul dumneavoastra curant, deoarece doar acesta poate avea informatii complete despre starea dumneavoastra de sanatate, despre bolile asociate, despre ce alte medicamente mai utilizati, etc.
intradevar in boala dumneavoastra se pot administra antiinflamatoare, si acest medicament poate face parte din tratament, dar fara indicatia medicului curant nu vi-l recomand.
daca doriti un prospect al acestui medicament, il puteti gasi si pe acest site unde ne-ati scris: //sfatulmedicului.ro/medicamente/naproxen-comprimate_11689

va urez o zi buna