Muschi ramas incordat

Diverse

Postata de TooShort cu 10 ani in urma.

Buna ziua,acum cateva saptamani am cazut si am ramas suspendat de un gard cu piciorul stang tinandu-mi toata greutate(~100kg) am observat acum ca o mica parte din muschiul piciorului stang a ramas tare(probabil incordat) este vre un motiv sa-mi fac griji?

Raspunsuri (1)

FreeStyle11

acum 10 ani

Poate ar trebui sa aplici niste creme sau geluri in aceea zona ca sa se mai inmoaie muschiul.Nu prea inteleg cum ai cazut si ai ramas suspendat pe gard, dar in cateva saptamani cat a trecut trebuia sa-ti treaca.Te poti duce la doctor daca simti disconfort si nu trece cu creme sau geluri.