muscatura

Diverse

Postata de victoritab cu 10 ani in urma.

De vreo cateva zile , am observat pe picior o muscatura . La mijloc s-a facut scoarta iar pe langa s-a rosit ,s-a umflat si doare . Am luat scoarta iar dupa a iesit o substanta alba galbuie plus ca a ramas o gaura micuta si destul de adanca pentru o muscatura . Ar putea fi muscatura de capusa ?

Raspunsuri (1)

victoritab

acum 10 ani

Am uitat sa mentionez ca din momentul in care am vazut muscatura pe picior , am ameteli ,nu am pofta de mancare si dureri de cap