mancarimi pe gambe

Diverse

Postata de jaky cu 8 ani in urma.

buna seara
am o antrebare ,de ceva timp ma chinui sa scap de niste mancarimi pe gambe ,ma scarpin pana da sangele si am o senzatie de placere de nedescris ,pielea e foarte uscata si e ca o pata de culoare ca o vanataie ,am fost la diversi medici ,analize si nici o explicatie concreta, tot felu de tratamente, creme etc.se fac acus doi ani de cand ma tot scarpin si nu mai stiu ce sa fac sa scap de mancarimi ,petele nici nu se extind nici nu dispar .

ROG SERIOZITATE
poate cineva a mai intalnit asa ceva .
va multumesc

Raspunsuri (1)

Medic.Fares

acum 8 ani

Buna ziua.Va recomand complexul de plante medicinale Curatarea sangelui in cure de 2 luni si crema Farederm, din plante medicinale cu efect cicatrizant, reepitelizant, antiseptic, dezinfectant, antiinflamator, in aplicatii locale de 2-3 ori pe zi.Multa sanatate!