mamografie

Diverse

Postata de fleancu florina cu 12 ani in urma.

Va rog , daca se poate sa-mi spuneti ,daca pentru a face o mamografie pot veni cu trimitere din provincie (ar fi singura oportunitate de-a face acesta investigatie in acest moment) si daca da , cum ma pot programa si ce documente sa aduc cind vin la control .
Cu mult respect astept raspunsul dumneavoatra si mi de multumiri amticipate

Raspunsuri (1)

Medic Epuran

acum 12 ani

Se poate veni din provincie cu trimitere de la medicul de familie, adeverinţa de asigurat de la serviciu sau talonul de pensie şi trebuie luată legătura telefonic cu policlinica sau spitalul unde veţi efectua mamografia