Mai sunt virgina ?

Diverse

Postata de Sabinacsm14 cu 9 ani in urma.

Am avut contact sexual cu prietenul meu de mai mult ori pana la momentul actual,nu ne protejam ce-i drept,insa suntem siguri ca el nu a ejaculat. In schimb,eu nu am sangerat niciodata,iar durerile au fost foarte,foarte mici. Pana luna asta,totul a fost ok,nu mi-am facut griji,insa acum am un semn de intrebare, imi intarzie menstruatia de 3 zile,ar trebui ca acest lucru sa-mi trezeasca suspiciuni ?

Raspunsuri (3)

Ana

acum 9 ani

Virgina nu mai esti sigur nu ai cum adica tu faci sex si vrei sa ramai virgina? nici in povesti nu se intampla asa ceva si cu ciclu s-ar putea sa fi insarcinata sau doar ti-a intarziat

Sabinacsm14

acum 9 ani

Nu e vorba de a vrea sa ramana virgina,insa vrea doar un sfat,pentru ca normal au loc acele dureri sau sangerari,iar aici nu s-a intamplat asta. Si nelinistea te omoara

DianaI

acum 9 ani

cel mai sigur fa un test de sracina nu costa mai mult de 10 lei si asa scapi de stres si stii ceva sigur.