mai sunt virgina?

Diverse

Postata de Danyi cu 11 ani in urma.

buna seara....am si eu o intrebare daca penisul a intrat un pic in vagin si ma durut dar nu mia curs sange mai snt virgina?

Raspunsuri (3)

Marius.M

acum 11 ani

Buna seara. Nu pot sa-ti zic daca mai esti sau nu virgina, lucru asta doar tu il poti sti, sau il poti afla in viitor. De ce zic asta?
Pentru ca fiecare femeie are diferit himenul, unele il pot avea elastic iar altele nu, la alte femei poate sa le curga sange sau poate sa nu curga, pe altele le poate durea, pe altele nu, dar din momentul in care "el" a intrat...s-ar zice ca nu mai esti. Singurul care poate sa iti dea un raspuns sigur este un ginecolog.

tircus

acum 11 ani

eu cred ca inca mai esti virgina si te-as sfatui sa nu te mai joci ,ca s-ar putea sa-ti pierzi virginitatea de finitiv daca tot iti place sa te joci cu varful incearca o gaura mai jos si asa ramai largita dar cinstita

kiticat

acum 11 ani

du-te la ginecolog e de preferat sa fie o femeie ,ca e mult mai finuta decat un medic barbat