ma simt slabita

Diverse

Postata de bruneta003 cu 12 ani in urma.

intrebarea mea este:de un an ma simt fara forta dar de cateva saptamani ma simt rau aproape tot timpul,ma doare capul,spatele,imi este greata,imi vine sa vomit,ametesc,si sunt clipe cand raman blocata si apoi revin la ceia ce faceam inainte,cand pun un obiect chiar si daca e aproape de mine uit ce facusem cu el,cand incerc sa ies afara din casa daca merg mai mult de 50 metri simt ca raman fara aer,ma simt ca si cum m-ar calca un tren,am si insomnii si iau diazepam dar nici cand iau doua nu reusesc sa dorm,dati-mi un raspuns va rog.

Raspunsuri (1)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

ceea ce descrieti dvs ar putea fi o stare de anxietate, ce poate fi evaluata de un medic psihiatru, care va indica un tratament anxiolitic adecvat.