Ma simt foarte rău și nu știu ce am?

Diverse

Postata de Utilizator11544640995 cu 5 ani in urma.

Bună ziua!
As dori puțin ajutor din partea dumneavoastră.Prezint urmatoarele simptome:
- gust amar in gura și la stomac
-limba de culoare albă
-oboseală extremă nejustificată
-stare de slăbiciune exagerată (senzația de goliciune a corpului, de plutire, îmi simt corpul foarte ușor, extrem de slăbit 9/10)
-ameteli tot timpul
- zvâcnesc toți mușchii pe mine și sunt foarte moi(se accentuează după ce mănânc)
-spasme faciale
-nu am pofta de mâncare
- îmi chiorăie stomacul destul de des
- tremor in degete
-tiuit/zgomot haotic in cap si urechi
-vedere neclara
-stare de confuzie/ceață mentală(parcă sunt pe alta planetă), depresie, anxietate
- îmi transpira palmele
-culoare ,, nesănătoasă" a pielii
Am fost la doctor, mi-a dat Calciu, Magneziu, Vitamine, am luat o grămadă și tot așa mă simt, nici o îmbunătățire.Oricat as mânca, hidrata sau dormi, nu văd nici o schimbare. După o masă cu de toate nu mă întăresc deloc, ba chiar parcă mă simt mai rău.
Toate aceste simptome au apărut in vara dupa o noapte de nesomn, cu alcool și țigări.A început să mi se zbătea mușchiul de la antebrațul stâng incontinuu, iar dimineața următoare când m-am trezit au apărut aceste simptome.
Rog pe cine s-a confruntat cu așa ceva să îmi scrie.Multumesc!

Raspunsuri (1)

Utilizator11572199281

acum 4 ani

Ai gasit probelema pe care o aveai cu starile tale de sanatate ?