Ma puteți ajuta ?

Diverse

Postata de Utilizator11530915327 cu 5 ani in urma.

Buna seara .. de asta seara când am jucat fotbalul unghia de la piciorul meu stâng ma doare foarte tare adică nu unghia când pun mana la finalul degetului spre exterior pilea de acolo de unde se termina unghia ma doare foarte tare am mai avut problema asta însă îmi trecea dar niciodată o durere ca asta . Pe unghie dacă pun mana nu ma doare însă daca vreau sa bag o forfecuța ca sa încerc sa tai din unghie de la colț ma doare extrem .

Raspunsuri (2)

Utilizator11530915327

acum 5 ani

Ma scuzați pentru Greșelile gramaticale . Am
Scris foarte repede

Utilizator11530915327

acum 5 ani

Ma scuzați ca am postat atât , in zona cu pricina pielea este gălbuie .