M-am trezit cu o vanataie sub ochiul stang, ce fac?

Diverse

Postata de Utilizator11608191878 cu 3 ani in urma.

Mentionez ca am facut o operatie in 2014, de cataracta fara implant deoarece am si dezlipere de retina, si sunt complet oarba la ochiul stang. Făra posibilitatea de a-mi recupara vederea, operatia era pur estetic.De ceva timp (1 an) simt un disconfort ocazional in ochi, insemnand dureri intepaturi si altele.M-am frecat la ochi ieri, iar astazi m-am trezit vanata sub ochi ,si cu dureri. Ce pot facee?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sanatatea-ochilor/tot-ce-trebuie-sa-stii-despre-complicatiile-operatiei-de-cataracta_9198