Am un bebeluș de 3 luni și îl alăptez

Diverse

Postata de Andreea cu un an in urma.

Am un bebeluș de 3 luni și îl alăptez. Problema este ca am.vazut acum vreo câteva zile ca am viermișori...ce pot lua pt a scăpa de ei ținând cont ca alăptez...mulțumesc și aștept un răspuns. O seara buna

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Parazitoze/oxiuroza-enterobioza_552