LOGEST, drajeuri

Diverse

Postata de secret discret cu 12 ani in urma.

si eu iau logest si de luna asta mia venit menstruatia de 2 ori dar a doua menstruatie nu vrea sa mi se opreasca sunt in a 11 zi si nu mi se opreste ce sa fac sa nu mai am

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 12 ani

Sincer, CE ASTEPTI CA SA MERGI LA MEDIC?? Ti-am mai raspuns de atatea ori, nu te va ajuta nimeni prin Internet!!

secret discret

acum 12 ani

am fost azi si mi sa spus ca am o rana pe col uterin si mi a luat analiza si peste 3 saptamani i gata sangerarea a zis ca este de la logest va multumesc pentru sfat

cami

acum 12 ani

eu am inceput prima folie de logest pe 2 februarie si deja sunt la ultima pilula(adica21) si ciclul nu s-a oprit...am fost la un medic ginecolog dupa 9 zile d sangerare si mi-a spus k e doar o simpla dereglare hormonala si mi-a dat s fac injectii de fitomenadion pt oprirea sangerarii...mai am sangerari dar foarte putin cantitativ...sunt la ultima pilula si nu s-a oprit...c trebuie sa fac??