LLC

Diverse

Postata de mihaela708135144 cu 15 ani in urma.

Mama mea , in varsta de 66 de ani , a fost diagnosticata in urma cu 2 ani cu LLC. Pentru ca , deocamdata , nu face nici un fel de tratament medicamentos, vreau sa stiu daca cineva a incercat tratamente alternative. Ritmul de crestere a numarului de leucocite este in continua crestere. Va rog , daca ati obtinut rezultate prin tratamente sau diete de orice fel, trimiteti-mi un mesaj. Multumesc

Raspunsuri (6)

carmen658

acum 15 ani

Buna,
Ar fi bine ca mama ta sa mearga la un doctor si sa-l intrebe ce tratament poate urma. Nu e bine sa stea acasa in conditiile in care tu spui ca leucocitele sunt in crestere iar diagnosticul i-a fost dat acum doi ani. Poate sa se agraveze mai rau aceasta boala. Multa sanatate

IULIANA-ANA

acum 15 ani

Cand a fost depistat LLC nu i-a fost recomandat si un tratament?
Mergeti la un specialist pt tratament
Numai bine

gabriela nicoleta122065

acum 15 ani

te poti informa asupra TRANSFER FACTOR Plus si TRANSFER FACTOR RIOVIDA...2 produse naturale cu exceptionale rezultate in tratarea cancerului de orice tip...sau daca vrei,iti pot da eu informatii complete si complexe pe mail...

Iom Sapun

acum 10 ani

Eu am LLC din anul 2010, nu am facut tratament pana anul acesta in luna martie.Am fost 2 ani si America, unde protocoalele pentru tratament sunt aceleasi< Sa va faceti o analiza care se numeste ZAP, la Spitalul de urgenta universitar si vedeti daca boala este in progresie. La mine s-a intamplat ca in luna martie sa-0mi scada brusc hemoglobina la 10,2 de la 14, , facusem aceasta analiza la care d-na profesor Ana Maria Vladareanu *(careia iii multumesc foarte mult) am inceput tratamentul cu Mabthera si ciclofosfamida, acum sunt la ultima sedinta, analizele sunt in limitele normale.Am incercat naturiste, inclusiv cu Trasfer plus, dar fara rezultaT.Am 66 de ani si sper ca prin grija acestei mare doamne de o probitate profesionala ireprosabila sa ma fac sa simt ca inainte.daca doriti si alte informatii, sunati-ma la telef,0763145338, sau mail bebe.sapun @yahoo.com.Stiu ce inseamna suferinia,Va doresc tuturor celor cu probleme de acest gen sanatate multa si numai bine, sa aveti credinta in bunul dumnezeu ca si pentru noi exista osansa.

Iom Sapun

acum 10 ani

Eu am LLC din anul 2010, nu am facut tratament pana anul acesta in luna martie.Am fost 2 ani si America, unde protocoalele pentru tratament sunt aceleasi< Sa va faceti o analiza care se numeste ZAP, la Spitalul de urgenta universitar si vedeti daca boala este in progresie. La mine s-a intamplat ca in luna martie sa-0mi scada brusc hemoglobina la 10,2 de la 14, , facusem aceasta analiza la care d-na profesor Ana Maria Vladareanu *(careia iii multumesc foarte mult) am inceput tratamentul cu Mabthera si ciclofosfamida, acum sunt la ultima sedinta, analizele sunt in limitele normale.Am incercat naturiste, inclusiv cu Trasfer plus, dar fara rezultaT.Am 66 de ani si sper ca prin grija acestei mare doamne de o probitate profesionala ireprosabila sa ma fac sa simt ca inainte.daca doriti si alte informatii, sunati-ma la telef,0763145338, sau mail bebe.sapun @yahoo.com.Stiu ce inseamna suferinia,Va doresc tuturor celor cu probleme de acest gen sanatate multa si numai bine, sa aveti credinta in bunul dumnezeu ca si pentru noi exista osansa.

Iom Sapun

acum 10 ani

Eu am LLC din anul 2010, nu am facut tratament pana anul acesta in luna martie.Am fost 2 ani si America, unde protocoalele pentru tratament sunt aceleasi< Sa va faceti o analiza care se numeste ZAP, la Spitalul de urgenta universitar si vedeti daca boala este in progresie. La mine s-a intamplat ca in luna martie sa-0mi scada brusc hemoglobina la 10,2 de la 14, , facusem aceasta analiza la care d-na profesor Ana Maria Vladareanu *(careia iii multumesc foarte mult) am inceput tratamentul cu Mabthera si ciclofosfamida, acum sunt la ultima sedinta, analizele sunt in limitele normale.Am incercat naturiste, inclusiv cu Trasfer plus, dar fara rezultaT.Am 66 de ani si sper ca prin grija acestei mare doamne de o probitate profesionala ireprosabila sa ma fac sa simt ca inainte.daca doriti si alte informatii, sunati-ma la telef,0763145338, sau mail bebe.sapun @yahoo.com.Stiu ce inseamna suferinia,Va doresc tuturor celor cu probleme de acest gen sanatate multa si numai bine, sa aveti credinta in bunul dumnezeu ca si pentru noi exista osansa.